Izvor: Piplmetar.rs, 11.Apr.2024, 21:30

Ludnica u nadoknadi, Zapata dvaput vraćao Torino, Nijang heroj Empolija

Fudbaleri Empolija pobedili su ekipu Torina rezultatom 3:2 u 31. kolu Serije A.
U ludačkoj završnici, Torino se vratio u meč golom Duvana Zapate u 91. minutu, a onda je u 94. Nijang doneo pobedu Empoliju možda i vrednu opstanka.
Empoli je odlično i otvorio meč pošto je Kambijagi u šestom minutu iskoristio asistenciju Marina za 1:0.
Torino je uspeo da se vrati u meč tek u drugom poluvremenu, kada je Duvan Zapata postigao svoj prvi pogodak, na asistenciju Vojvode u 60. minutu.
Empoli je opet poveo u 74. minutu kada je strelac bio Kanseljeri, a onda je usledila pomenuta ludačka završnica.
Zapata je iskoristio asistenciju Belanove u prvom minutu nadoknade, ali je Vanja Milinković-Savić i treći...