U okviru 20. kola večeras je odigrano još pet mečeva.

Lion je nakon preokreta savladao Bordo, više OVDE.

Nakon toga, videli smo još pet mečeva.

Tuluz - Brest 2:5 (2:1)

Teško će se ove sezone ekipa Tuluza spasti ispadanja, doživeli su i deseti vezani poraz u šampionatu.

Gosti su poveli u sedmom minutu preko Kora, da bi do sredine prvog poluvremena domaćin preokrenuo golovima Dijakitea.

Ipak, po povratku >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa odmora, katastrofa domaćina na "Munisipalu", od 72. do 79. minuta gosti postižu tri pogotka, Šarbonije se dva puta upisao u strelce, na 4:2 je povisio Mbok.

Sve je postalo potpuno jasno u 85. minutu, kada je Kardona postigao i peti gol za ekipu Bresta.

Amjen - Monpelje 1:2 (1:0)

Pobeda za Monpelje nakon preokreta, domaćin je poveo preko Dijabisija u 14. minutu i sa 1:0 se otišlo na odmor.

Nakon pet minuta igre u nastavku Laborde postiže gol za izjednačenje, da bi u 83. minutu Endi Delor preokrenuo rezultat i doneo pobedu gostima.

Škuletić i Ristić su čitav meč presedeli na klupi pobedničkog sastava.

Nim - Rems 2:0 (1:0)

Ekipa Nima je došla do trijumfa na "Kostijeru", savaldali su domaći igrači Predraga Rajkovića u 15. minutu, strelac je bio Ripar.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi Rems ostao sa igračem manje u 57. minutu, kada je Romao zaradio drugi žuti karton.

To je domaći sastav iskoristio da pobedu overi u sudijskoj nadoknadi, preko Benraua.

Mec - Strazbur 1:0 (0:0)

Fudbaleri Meca su slavili kod kuće, gol odluke pao je sredinom drugog poluvremena, postigao je ga je Boje.

Tako su došli do tek četvrtog trijumfa u sezoni.

Za poraženi Tuluz je svih 90 minuta na terenu proveo Stefan Mitrović i to sa kapitenskom trakom.

Anže - Nica 1:1 (1:1)

Svi golovi u Anžeu pali su u prvih 45 minuta.

Domaćin je poveo preko Tijuba u 37. minutu, da bi u petom minutu nadoknade prvog poluvremena Siprijen sa kreča poravnao rezultat.

U nastavku nije bilo promene rezultata, podela bodova na "Rejmond-Kopa" stadionu.