PL - Šefild bolji od Vest Hema na premijeri (video)

Izvor: Sportske.net, 11.Jan.2020, 00:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na otvaranju 22. kola "Čekićari" su gostovali na "Bramal Lejnu".

Fudbaleri Šefild junajteda slavili su kod kuće protiv Vest Hema sa 1:0 (0:0), na otvaranju 22. kola.

Već u 15. minutu su gosti iz Londona doživeli peh, povredio se golman Fabijanski, pa je među stative morao iskusni Martin.

U prvom poluvremenu ipak nije bilo ozbiljnijih prilika, pa su mreže na obe strane mirovale.

Domaćin je nešto ažurnije startovao u drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << delu, nakon pet minuta je Flek pripretio sa ivice kaznenog prostora, lopta je prohujala pored desne stative.

A onda, samo tri minuta kasnije, Flek u ulozi asistenta, MekBrni trese mrežu "Čekićara" za 1:0.

Aler je u 70. minutu poravnao rezultat, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda, da bi se u finišu istakao golman Šefilda Din Henderson.

U razmaku od samo četiri minuta odbranio je dva pokušaja Manuela Lancinija i na taj način sačuvao pobedu "Blejdsima".

Snodgras je u nadoknadi postigao pogodak, ali je on poništen zbog igranja rukom.

Ekipa Krisa Vajldera, koji je danas produžio ugovor sa klubom, tako je skočila na peto mesto na tabeli sa 32 osvojena boda, Vest Hem čak 16. sa 10 bodova manje.