Izvor: Sportske.net, 31.Okt.2020, 18:07

LSL - ''Čuka'' ubedljiva, blistaju klinci ''Zmajeva'', Zlatibor slavio na Banjici

LSL - Čuka ubedljiva, blistaju klinci Zmajeva, Zlatibor slavio na Banjici

Odigrane još tri utakmice 13. kola Linglong Superlige Srbije.
Najubedljiviji je bio Čukarički, koji je na svom terenu savladao Novi Pazar rezultatom 4:0.
Stefan Šapić je u 27. minutu doneo prednost ''Brđanima'', a protivnika su dotukli u drugom poluvremenu, kada je blistao dvostruki strelac Asmir Kajević. Konačnih 4:0 postavio je Veljko Birmančević u 77. minutu meča.
Za to vreme, Voždovac je na ''Krovu'' savladao ekipu TSC-a sa 2:0, a blistali su mladi fudbaleri ''Zmajeva''.
Jovan Nišić je krajem prvog poluvremena doneo prednost Voždovcu iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je 17-godišnji Stojisavljević, posle prodora i centaršuta sa leve strane još jednog supertalentovanog...