Izvor: MozzartSport.com, 31.Okt.2020, 18:08

Čukarički izrešetao Novi Pazar, Nišić sa kreča i novi klinac Stoisavljević overili TSC za trenera Damjanovića

Zlatibor se počastio na Banjici, Voždovac i Brđani nastavili da vrše pritisak na Partizan
Tri utakmice Superlige u ranom večernjem terminu završena su bez iznenađenja! Čukarički se lepo raspucao protiv Novog Pazara i slavio ubedljivo, Voždovac je zablistao na Krovu protiv TSC, dok je Zlatibor napravio veliki podvig pošto je na stadionu Kralj Petar I gotovo rutinski savladao Rad.
Na Brdu se ekipa Dušana Đorđevića razletela od prvog minuta i kada je Stefan Šapić otvorio goste iz Novog Pazara u 27. minutu, bilo je pitanje sa koliko će golova gosti biti ispraćeni kući, a na kraju je rezultat glasio 4:0 (1:0).
Ako je prvo poluvreme bilo kakve nedoumica, onda je...
Pogledaj vesti o: Partizan