Čukarički “pregazio” Novi Pazar sa 4:0

Izvor: SandzakPress.net, 31.Okt.2020, 18:55

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas tim Novog Pazara sa 4:0, u utakmici 13. kola Super lige Srbije. Domaćin je poveo golom Stefana Šapića u 27. minutu, a trijumf sastava s Banovog Brda osigurao je Asmir Kajević, koji je bio precizan u 48. i 55. minutu. Konačan rezultat postavio je Veljko Birmančević u 77. minutu. Poslenekompletnog kola, Čukarički je peti na tabeli sa 22 boda, dok Novi Pazar zauzima 14. poziciju sa 15 bodova. Pazar će u 14. kolu biti domaćin Zlatiboru, a Čukarički će dočekati ekipu Voždovca. The post Čukarički “pregazio” Novi Pazar sa 4:0 appeared first on Sandžak PRESS.