Kolarov odgovorio ultrasima - Leteći magarci zakucani za dno! (video)

Izvor: Sportske.net, 08.Feb.2019, 23:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolarov odgovorio ultrasima - "Leteći magarci" zakucani za dno! (video)

Srpski reprezentativac overio pobedu Rome.

Rimljani su ubedjivom igrom savladili fenjeraša sa 3:0 (2:0) i nastavljaju trku za Ligu šampiona!

Gostovanjem Rome na "Bentegodiju" otvoreno je 23. kolo Serije A.

Gostujući igrači dolaze maltene odmah do prednosti, "Faraon" El Šaravi postiže gol već u 9. minutu susreta.

Kjevo je pokušavao da se stabilizuje, ali Edin Džeko udvostručuje prednost "Vučice" već u 18. minutu.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine, kruniše lepu akciju Rome sjajnim lažnjakom - 0:2 vode gosti!

Do kraja prvog poluvremena "Leteći magarci" su imali odličnu šansu preko Filipa Đorđevića, ali Mirante odlično brani.

Na pauzu se otišlo rezultatom 0:2 za goste iz Rima.

Drugo poluvreme počinje slično kao i prvo, brzim golom za Romu. Ovog puta je egzekutor Aleksandar Kolarov!

Srbin je ispratio odličnu kontru svog tima i lepim golom u 51. minutu je maltene stavio tačku na ovaj meč. Roma vodi 3:0 na "Bentegodiju"!

Do kraja meča "Vučica" odrađuje posao, te se meč završio rezultatom koji je postavio kapiten Srbije još u 51. minutu.

Aleksandar Kolarov i Filip Đorđević su odigrali svih 90. minuta za svoje klubove.

Rimljani ovom pobedom preskaču gradskog rivala Lacio na četvrto mesto sa osvojenih 38 bodova, dok su "Leteći magarci" izvesni putnici za Seriju B - nalaze se na zadnjem mestu sa svega devet osvojenih bodova.