Kazorla u 91, Real bez pobede

Izvor: B92, 19.Mar.2012, 00:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kazorla u 91`, Real bez pobede

Malaga je golom Santija Kazorle u 91. minutu postala prve ekipa koja je ove sezone odigrala nerešeno sa Realom u Madridu.

"Kraljevski" klub je skoro sat vremena imao gol prednosti pošto je u 35. minutu Francuz Karim Benzema postigao gol posle dodavanja Kristijana Ronalda.

Portugalac niji uspeo da na ovom meču postigne svoj jubilarni stoti gol u dresu Reala. Barselona je u subotu pobedila kao gost Sevilju sa 2:0 pa sada 11 kola pre kraja ima osam bodova manje od najvećeg >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rivala.

Malaga je ovim zadržala četvrtu poziciju na tabeli koju "deli" sa Levanteom. Četvrtoplasirani tim Primere će sledeće godine igrati u kvalifikacijama za ulazak u Ligu šampiona.

Rezultate i izveštaje sa ostalih utakmica 27. kola španske Primere možete pročitati ovde. U poslednjoj utakmici kola Espanjol u Barseloni dočekuje Rasing iz Santandera.