Nedelja, 18.03.2012.

23:33

Kazorla u 91`, Real bez pobede

Malaga je golom Santija Kazorle u 91. minutu postala prve ekipa koja je ove sezone odigrala nerešeno sa Realom u Madridu.

Izvor:

Default images

"Kraljevski" klub je skoro sat vremena imao gol prednosti pošto je u 35. minutu Francuz Karim Benzema postigao gol posle dodavanja Kristijana Ronalda.

Portugalac niji uspeo da na ovom meču postigne svoj jubilarni stoti gol u dresu Reala. Barselona je u subotu pobedila kao gost Sevilju sa 2:0 pa sada 11 kola pre kraja ima osam bodova manje od najvećeg rivala.

Malaga je ovim zadržala četvrtu poziciju na tabeli koju "deli" sa Levanteom. Četvrtoplasirani tim Primere će sledeće godine igrati u kvalifikacijama za ulazak u Ligu šampiona.

Rezultate i izveštaje sa ostalih utakmica 27. kola španske Primere možete pročitati ovde. U poslednjoj utakmici kola Espanjol u Barseloni dočekuje Rasing iz Santandera.