Kardif iznenadio Građane, Soldado opet sa bele tačke

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Avg.2013, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kardif je priredio veliko iznenađenje savladavši na domaćem terenu ekipu Mančester Sitija sa 3:2, u utakmici drugog kola engleske Premijer lige.
(FOTO: AP)
Klub iz Velsa oduševio je navijače odličnom igrom, nimalo ne respektujući favorizovane goste. Nakon poluvremena bez golova, Kardif je u nastavku zaigrao hrabro i angažovano, pa je potpuno zasluženo slavio protiv skupocenog tima Sitija, jednog od favorita za osvajanje titule.
U gostujućem sastavu reprezentativci Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Matija Nastasić i Aleksandar Kolarov ceo meč presedeli su na klupi.
Totenhem je u drugoj današnjoj utakmici došao do važnih bodova pogotkom novajlije Soldada iz penala.
Semafor drugog kola Premijer lige:
Kardif – Mančester Siti 3:2 (Gunarson 60, Kempbel 79, 87 – Džeko 52, Negredo 90)
Totenhem – Svonsi 1:0 (Soldado 59 (penal))
Fulam – Arsenal 1:3 (Bent 77 – Žiru 14, Podolski 41, 68)
Everton – Vest Bromvič 0:0
Hal – Norič 1:0 (Brejdi 22. penal)
Njukasl – Vest Hem 0:0

Sautempton – Sanderlend 1:1 (Fonte 88 – Đakerini 3)
Stouk – Kristal Palas 2:1 (Adam 58, Šokros 62 – Šamak 31)
Aston Vila – Liverpul 0:1 (Staridž)