Kad neko iz punog trka na ovaj način da gol sa više od 30 metara, možemo samo ovako da reagujemo! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 29.Nov.2016, 01:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utakmicom Las Palmas - Atletik Bilbao kompletirano je 13. kolo Primere, a pobedu su zabeležili domaćini od 3:1. Boateng je doveo Las Palmas u vođstvo golom u 40. minutu golom glavom posle dobrog centaršuta sa desne strane.

Duplirao ju je Momo u 50. minutu, da bi Garsija u 79. minutu sa penala uneo dramu u završnici utakmice. Fudbaleri Atletika su krenuli >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << na sve ili ništa, a u 90. minutu im se to osvetilo, pošto je Džonatan Vijera krenuo u kontru, koju je krunisao fantastičnim golom.

Šutirao je sa više od 30 metara iz punog trka, tako što je bocnuo loptu i lobovao istrčalog golmana. Zaista pravo remek - delo

Primera, 13. kolo:

Petak:

Eibar – Betis 3:1

Malaga – Deportivo 4:3

(Santos 21. penal, 56, Ramirez 40, Ontiveros 90+2 – Borhes 4. penal, 80, Andone 72)

Real Madrid – Hihon 2:1