Izvor: Sportske.net, 21.Mar.2019, 01:05

Jović smelo, možemo li zaista do tri boda u Lisabonu?

Sigurno da bi mnogi bili zadovoljni da Srbija ostane neporažena u Lisabonu, ali Luka Jović veruje da se može do sva tri boda.

Velike zasluge za remi koji je reprezentacija Srbije večeras ostvarila u duelu sa Nemačkom (1:1) nosi strelac vodećeg gola za "Orlove" Luka Jović.

Mladi napadač Ajntrahta postigao je prvenac u "A" selekciji i to u svom prvom meču koji je počeo od prvog minuta.

Nakon remija u Volfsburgu Jović je u izjavi za "Dojče Vele" rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da je ekipu poremetio ulazak Marka Rojsa, ali da je remi dobar podstrek pred gostovanje Portugalu.

"U drugom poluvremenu nas je poremetio ulazak Rojsa, on je najbolji igrač Bundeslige i fantastično traži prostor između linija. Ali rezultat je pozitivan za nas. Idemo u Portugal da probamo da uzmemo tri boda", rekao je Jović.

Srbija će na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sledećeg ponedeljka odmeriti snage sa aktuelnim prvakom Evrope i to u Lisabonu.

Pošto nas u junu čeka novo gostovanje, pošteno je reći da bi sve osim poraza bio dobar rezultat za Srbiju, pogotovu ako uzmemo u obzir kadrovske probleme sa kojima se Mladen Krstajić susreo pred martovske utakmice.