Izvor: Sportske.net, 29.Nov.2020, 21:41

I to se dogodilo, Selta pobedila! (video)

Tim iz Viga počeo beg sa začelja tabele.

Fudbaleri Selte konačno su večeras prekinuli dug post bez pobede u španskoj Primeri.

U meču 11. kola na svom terenu su savladali ekipu Granade rezultatom 3:1, što im je tek drugi trijumf od početka sezone, kojim su se na tabeli izjednačili sa Valjadolidom i Eibarom, koji takođe imaju po 10 osvojenih bodova, s tim da Eibar tek sutra igra protiv Betisa.

Poveli su gosti, golom Suareza Čarisa u 25. minutu, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << samo dva minuta kasnije Nolito je uzvratio i doneo izjednačenje domaćima.

Rezultatom 1:1 ušlo se u drugo poluvreme, neizvesnost je trajala do 81. minuta, kada je Migel Baeza Perez vratio prednost Selti, a sve dileme je svojim golom rešio Francisko Beltran četiri minuta kasnije, za konačnih 3:1.

Granadi je ovo četvrti poraz u sezoni i ostala je osmom mestu na tabeli sa 14 osvojenih bodova.