Izvor: RTS, 05.Jul.2020, 17:26

Goleada i remi u Njukaslu, po bod za "svrake" i "čekićare"

Fudbaleri Njukasla i Vest Hema odigrali su nerešeno 2:2 u u utakmici 33. kola Premijer lige.
Gosti su došli do prednosti posle četiri minuta igre, kada je Antonio iskoristio asistenciju Bouena i postigao gol.
Nije se dugo čekalo na izjednačenje, pošto je Almiron u 17. minutu pogodio za 1:1.
Souček se najbolje snašao u gužvi pred golom Njukasla u 65. minutu, pa je iskoristio odbitak i smestio loptu u mrežu u 65. minutu.
Ipak, dva minuta kasnije, Džondžo Šelvi je završio sjajnu akciju "svraka" i izjednačio na 2:2.
U prvoj današnjoj utakmici Barnli i Šefild su odigrali nerešeno - 1:1.