Galatasaraj oslabljen dočekuje Zvezdu

Izvor: Sportal.rs, 10.Nov.2014, 20:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Galatasaraj oslabljen dočekuje Zvezdu

Košarkaši Galatasaraja ostali su bez Martinasa Pocijusa. Zbog problema sa leđima

Litvanac će biti van terena najmanje dve nedelje. Kako prenosi Sportando, Pocijus će biti van stroja dve utakmice u Evroligi, protiv Olimijakosa u gostima i Crvene zvezde kod kuće.

U narednom, petom kolu Evrolige, Laboral Kuća na svom terenu dočekuje Crvenu zvezdu Telekom u četvrtak 13. novembra, a utakmica 6. kola elitnog takmičenja između Galatasaraja i Beograđana na programu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << je 21. novembra u dvorani "Abdi Ikpeči".

Zvezda i Galatasaraj imaju skor 2-2, a tim sa Malog kalemegdana slavio je u Beogradu sa 76:68. Tokom vikenda, odnosno u nedelju, Galatasaraj je na svom terenu bio bolji od Anadolu Efesa sa 77:76, u jednom od derbija petog kola turske TBL lige.

(Foto: MN Press)

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.