Izvor: RTS, 06.Sep.2016, 11:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković sa Congom za polufinale
Najbolji teniser sveta Novak Đoković sastaje se sa Žo Vilfredom Congom u četvrtfinalu Ju-Es opena. Borba za polufinale počinje u sredu ujutro oko 2.30, uz direktan prenos na Prvom programu RTS-a i lajv strim na našem sajtu.
Branilac titule na turniru Novak >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Đoković je rutinski savladao Kajla Edmunda posle pauze od dva meča koje je dobio predajom protivnika, a Žo Vilfred Conga je do četvrtfinala stigao pobedom nad domaćim teniserom Džekom Sokom (3:1).
Novak Đoković se 10. godinu uzastopno plasirao u četvrtfinale Ju-Es opena, a od poslednjih 30 grend slem turnira, on je na 29 stizao najmanje do četvrtfinala, a samo je ove godine na Vimbldonu eliminisan u trećem kolu.
Đoković i Conga igrali su do sada 21 put, a naš teniser vodi sa 15:6 u pobedama. Poslednji put su se sastali sredinom marta na Mastersu u Indijan Velsu, kada je Đoković pobedio posle dva taj-brejka.
Duel Đokovića i Conge je drugi u večernjem programu turnira na stadionu "Artur Eš" i počeće u sredu ujutro oko 2.30 po našem vremenu. Borbu za polufinale možete pratiti u direktnom prenosu na Prvom programu RTS-a, kao i lajv strim na našem sajtu.
Samo za noćne ptice: Đoković - Conga, 22. put!
Izvor: Mondo, 06.Sep.2016
U noći između utorka i srede saznaćemo da li će "Broj 1" izboriti DESETO uzastopno polufinale US Opena...Svetski "Broj 1", dvostruki i aktuelni šampion US Opena, počeće u noći između utorka i srede, od 2.30, meč u kojem će probati desetu sezonu zaredom da izbori bar polufinale u Njujorku!..Bila...













