Đoković protiv Nadala za osvajanje Londona

Izvor: Press, 10.Nov.2013, 22:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković protiv Nadala za osvajanje Londona

U prvom setu Ðoković je uspeo da nadoknadi brejk minusa pošto je Vavrinka na početku meča uzeo servis našem najboljem igraču. Srpski reket broj jedan je brzo uzvratio i ne previše atraktivnom, ali sigurnom igrom dobio prvi set rezultatom 6:3.
U drugom setu Đoković odmah pravi brejk i održava prednost. Švajcarski teniser nije imao rešenje za igru našeg asa. Đoković je rutinski priveo set kraju ponovo pobedivši sa 6:3.
Najbolji srpski teniser Novak Ðoković rekao je posle pobede nad Stanislasom Vavrinkom u polufinalu mastersa u Londonu da je to bila njegova najbolja partija u dosadašnjem toku turnira i istakao da očekuje još bolji meč protiv Rafaela Nadala u finalu.
"Baš sam uživao večeras na terenu. Ovo je bila moja daleko najbolja partija do sada na turniru. Želim da čestitam i Stenu na odličnoj sezoni i neka mu sledeća godina bude još bolja", rekao je Ðoković novinarima posle meča u Londonu.
"Očekujem sjajno finale. Nadam se da će navijači moći da uživaju, jer mi na terenu sigurno hoćemo. Naši dueli su uvek napeti i uzbudljivi, mnogo dobro se poznajemo. Neće biti tajni, a pobediće bolji", poručio je Ðoković.
Ovom pobedom Đoković je obezbedio plasman u finale Mastersa u Londonu. Sutra od 21.00 igraće protiv Rafaela Nadala,



Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Press...



Povezane vesti

LONDON (finale): Đoković - Nadal 6:3

Izvor: Mondo, 11.Nov.2013, 22:20

Srpski teniser poveo u prvom setu finalnog meča završnog turnira sezone protiv najboljeg na svetu. Rešio prvi set u..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.