CRVENI KARTON POGURAO CRNO-BELE KA POBEDI: Kostićev i Vlahovićev Juve bolji od Jovićevog Milana (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Okt.2023, 22:51

Duel rešio bivši igrač Rosonera.

Fudbaleri Juventusa savladali su Milan u gostima (1:0) u okviru devetog kola Serije A.

Srpski fudbaleri u dresu Stare dame nisu imali zapažen učinak na ovom meču. Filip Kostić je na terenu bio do 56. minuta, a tada je Dušan Vlahović kročio na travu San Sira. Napadač je bio u nekoliko prilika, ali nije zatresao mrežu.

Luka Jović je u Milanu ušao u igru pola sata pre kraja, ali prikazao bledu partiju.
Ključni trenutak utakmice dogodio se krajem prvog poluvremena. Malik Tijao je povukao Mojzea Kena i pošto je bio poslednji igrač odbrane zaradio je direktan crveni karton.

To je gostima olakšalo nastavak meča, a pogodak je stigao u 63. minutu. Lokateli je šutirao, a lopta je na putu do gola zakačila Krunića i prevarila Mirantea. Strelac gola je bivši igrač Rosonera, a nakon meča nije krio emocije pa je čak i zaplakao.