Bundesliga - Hrvat presudio Grujiću i drugovima! (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Avg.2019, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Herta nije izbegla poraz na domaćem terenu.

U drugom kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Volfsburga savladali su Hertu u Berlinu sa 3:0.

Gosti su već u devetom minutu meča poveli nakon što je Vut Veghorst jedanaesterac pretvorio u pogodak za svoju ekipu. Prethodno je Herta tražila penal, ali je arbitar promenio svoju odluku nakon odgledanog VAR snimka.

Imao je priliku srpski internacionalac Marko Grujić da izjednači sredinom prvog dela igre, međutim >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << njegov udarac je odbranjen praktično sa gol-linije.

Dugo su fudbaleri iz Berlina pokušavali da stignu do izjednačenja, ali sve je bilo gotovo kada je rezervista Josip Brekalo zatresao mrežu u 82. minutu meča.

Hrvat je u prvom minutu nadoknade vremena asistirao Rusilonu za konačnih 3:0 i siguran trijumf gostiju.