Barsa ponovo oštećena?! (foto)

Izvor: Sportske.net, 02.Dec.2017, 15:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aktuelni lider španske Primere ugostio je Seltu, a nakon 45 minuta nijedna ekipa nije u prednosti.

Barselona je na "Kamp Nouu" ugostila Seltu u okviru 14. kola španskog šampionata, a rezultat je nakon prvih 45 minuta 1:1.

Poveli su gosti preko Jaga Aspasa u 20. minutu. Reprezentativac Španije je povukao kontru, poslao je loptu ka Gomezu koji je bio sam pred golom Barse, Ter Štegen je ipak maestralno intervenisao, ali je na odbitak naleteo Aspas, koji pogađa za 0:1
Ipak, samo dva minuta kasnije, Barsa dolazi do izjednačenja, strelac je bio Leo Mesi.

Paulinjo je progirao Argentinca, koji je iz kaznenog prostora lako pogodio mrežu Selte za 1:1.

Samo dva minuta nakon toga, novi sporan detalj. Luis Suarez je izbio sam pred golmana Selte nakon sjajnog pasa Mesija, Urugvajac je postigao gol, ali se sudija oglasio zbog navodne ofsajd pozicije, pa je pogodak "El Pistolera" poništen.

U nastavku pogledajte fotografiju, sa koje se može zaključiti da bivši napadač Liverpula i Ajaksa nije bio u ofsajd poziciji.

Although Suarez’s goal was disallowed, replays show that Jozabed (bottom of picture) played Suarez onside. pic.twitter.com/75XzA111qi