Izvor: RTS, 01.Okt.2020, 23:31

Barsa dominantna i sa igračem manje, Fati, Mesi i Kutinjo jači od pljuska i Selte

Fudbaleri Barselone savladali su na gostovanju u Vigu ekipu Selte sa 3:0 u meču četvrtog kola La Lige. Meč je pored golova Fatija, Mesija i Roberta, obeležio i ogroman pljusak, kao i to što je Barsa čitavo drugo poluvreme igrala sa igračem manje.
Barselona deluje dosta dominantno na početku nove sezone La Lige, a žrtva ovoga puta bila je ekipa Selte.
Ronald Kuman na teren je izveo istih 11 startera kao i protiv Viljareala, a oni su učinili da tradicionalno teško gostovanje Barse u Vigu, prođe znatno lakše od očekivanog.
Naravno, publike nije bilo, ali je prava provala oblaka otežala uslove za igru.
To nije sprečilo Barsu da ima ubedljivo više loptu u nogama, stvara...