Izvor: Sportske.net, 01.Okt.2020, 23:37

Mesijev kišni ples, odlični Kutinjo - Barsa maksimalna! (video)

Barsa igrala sa igračem manje ogroman deo meča, ali nije im smetalo.
Dve utakmice, dve pobede Barselone pod vođstvom Ronalda Kumana. Danas je na gostovanju savladana Selta rezultatom 0:3 (0:1) i to sa igračem manje čitavo poluvreme.
Barselona je stigla do prednosti već u 11. minutu utakmice. Tada je ekipa Ronalda Kumana kružila oko šesnaesterca Selte, Buskets je probao da lobom napravi probleme domaćinu, a nakon intervencije odbrane Selte lopta stiže do Kutinja koji potezom rešava problem, uposlio je Fatija koji ne greši za 0:1.
Tok utakmice je mogao biti promenjen nakon 42. minuta kada je glavni sudija Karlos Del Sero odlučio da pokaže drugi žuti karton Klemenu Lengleu zbog udarca...