Izvor: RTS, 17.Okt.2020, 20:27

Bajern lako protiv Arminije, Miler i Levandovski nezaustavljivi

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su u gostima ekipu Arminije sa 4:1 u meču četvrtog kola Bundeslige.
Bavarci se nakon poraza od Hofenhajma i oscilacija protiv Herte vraćaju u svoju rutinu u Bundesligi, a najnovija žrtva bila je Arminija Biefield.

Bajern je pitanje pobednika rešio u prvih 45 minuta, nakon kojih je vodio sa 3:0.
Početkom drugog poluvremena tim Hansija Flika poveo je sa 4:0, da bi Armenija ubrzo smanjila na 4:1.  >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Po dva gola za Bajern postigli su Levandovski i Miler, dok je jedini strelac za domaćina bio Doan.
Gosti iz Minhena meč su završili sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Toliso u 76. minutu zaradio crveni karton. To nije promenilo rezultat.
U psolednjoj utakmici subotnjeg programa, Borusija i Volfsburg igrači su u Menhengladbahu 1:1.