Izvor: NoviMagazin.rs, 30.Jul.2024, 12:47
Arunović: Samo da se naspavam. Mikec: Presrećan sam
Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović izjavila je danas nakon osvajanja, zajedno s Damirom Mikcem, zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu da je olimpijski turnir bio težak i da sada želi "samo da se naspava".
Povezane vesti
Mikec: Presrećan sam
Izvor: Danas, 30.Jul.2024
Srpski reprezentativac u streljaštvu Damir Mikec izjavio je danas posle osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu da je presrećan ali da će tek morati da sumira utiske kako bi shvatio da je "sve ovo stvarno".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











