Izvor: RTS, 09.Dec.2023, 21:42

Реми Бетиса и Реал Мадрида

Фудбалери Реал Бетиса одгирали су на свом терену у Севиљи нерешено против имењака из Мадрида 1:1, у утакмици 16. кола шпанског првенства.
Екипа Реал Бетиса је уписала осми реми у досадашњем делу сезоне и налази се на седмом месту, док је Реал Мадрид >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << трећи пут одиграо нерешено, али је даље први та табели са бодом више, али и утакмицом више од другопласиране Ђироне.

Реал Мадрид је повео у 53. минуту голом Џуда Белингема, а бод домаћину је обезбедио Ајтор Рујбал у 66. минуту.
Ђирона ће у недељу играти на гостујућем терену против Барселоне и покушаће да победом избори лидерску позицијиу у Ла Лиги.
Раније је Лас Палмас на гостујућем терену победио Алавес са 1:0.
Реал Мадрид ће у наредном колу играти против Виљареала, док ће Бетис гостовати код Реал Сосиједада.