Na Autobuskoj stanici u Novom Sadu gužve od ranog jutra

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Apr.2024, 20:08

Na Autobuskoj stanici u Novom Sadu gužve od ranog jutra

Na autobuskoj stanici u Novom Sadu zabeležene su veće gužve, s obzirom na to da su Novosađani već tada krenuli put interesantnih lokacija.

Spakovani koferi, užurbani građani, sve ukazuje na jedno - prvomajski i uskršnji praznici mogu da počnu. Autobuska stanica već u ranim jutarnjim časovima bila je mesto okupljanja onih koji su se već uputili ka poznatim evropskim destinacija.

Ali i onih koji su odlučili da obraduju porodicu i praznike provede sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << dragim ljudima na već poznatim mestima.

Iz Gradskog saobraćajnog preduzeća "Novi Sad" navode da će gradski i prigradski prevoz 1. 2. 3. 5. i 6. maja saobraćati po redu vožnje za nedelju. a 4. maja za subotu. U zavisnosti od interesovanja, polasci za Kamenicu, Popovicu i slična izletišta biće pojačanog intenziteta. Ista informacija važi i za međumesni saobraćaj. Prevoznici navode da će u odnosu na broj putnika, ukoliko bude bilo potrebe za tim, obezbediti dodatni prevoz.


Pogledaj vesti o: Prvi maj,   Uskrs

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.