Izvor: RTS, 12.Mar.2024, 16:58

ТСЦ на отварању кола убедљив против Младости

Фудбалери ТСЦ-а победили су Младост резултатом 4:1 у мечу 25. кола Суперлиге Србије.
Екипа Жарка Лазетића је са нова три бода додатно учврстила треће место на табели.
Домаћи су повели већ у другом минуту голом Александра Ћирковића, да би вођство >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << удвостручио Милош Пантовић у 58. минуту.
Свој други гол на мечу Ћирковић је постигао у 67. минуту меча, а четири минута касније Саша Јовановић се уписао у стрелце.
Почасни гол за екипу из Лучана постигао је Марко Величковић у 74. минуту.
У наредном колу ТСЦ гостује у Суботици екипи Спартака, док ће Младост дочекати Партизан.