(VIDEO) USPEŠAN DEBI DRULOVIĆA: Partizan pobedio Javor, crno-beli promašili treći vezani penal

Izvor: Kurir, 18.Okt.2015, 18:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli sa novim trenerom savladali Ivanjičane i smanjili prednost Crvene zvezde na 11 bodova zaostatka.

Fudbaleri Partizana savladali su u utakmici 14. kola Super lige Srbije Javor iz Ivanjice rezultatom 3:2 (2:1) na debiju novog trenera Ljubinka Drulovića.

Partizan je ovom pobedom stigao na treće mesto sa 24 boda, Javor je na poziciji niže sa 23. Prva je Crvena zvezda sa 35 bodova, dok Borac ima 27 bodova na drugoj poziciji.

"Svakako sam zadovoljan >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pobedom. Mislim da možemo da budemo zadovoljni. Žao mi je što su se neki moji igrači povredili. Videćemo kakve su povrede Brašanca i Jevtovića. Imamo još dosta povređenih igrača koji su važni za tim. Poklonili smo gol Javoru ali smo uspeli dobro da reagujemo", rekao je posle meča Ljubinko Drulović.

USKORO OPŠIRNIJE

Klupa: Kljajić, Bandalovski, Stevanović, Ninković, Trujić, Petrović, Šaponjić.

Trener: Ljubinko Drulović

Javor: 1 Đogatović, 26 Gajić, 17 Miletić, 15 Crnomarković, 19 Đokić, 6 Ajuru, 5 Docić, 11 Gafurov, 7 Eliomar, 9 Dražić, 14 Kolaković.

Klupa: 23 Knežević, 3 Josović, 21 Švonja, 8 Martusevich, 16 Čečević, 33 Zečević, 18 Vujović.

Trener: Aleksandar Janjić

Utakmicu iz Humske možete gledati OVDE

90+2. minut - GOOOL! Kolaković postigao gol nade za Javor.

84. minut - Izlazi Silva, ulazi Josović.

75. minut - Izmena u Javoru, izlazi Ajuru, ulazi Švonja.

74. minut - Izmena u Partizanu, umesto Božinova u igri je Šaponjić.

69. minut - Prva izmena u Javoru, izlazi Gafurov, ulazi Čečević

67. minut - GOOOL! Valeri Božinov postiže svoj sedmi gol u sezoni. Božinov je dobio upotrebljivu loptu u prostor od strane Petrovića, a onda je prosledio pored istrčalog Đogatovića.

64. minut - Andrija Živković promašio penal!

Šutirao je Andrija Živković u levi ugao gola Đogatovića, ali je golman Javora sjajno intervenisao i odbranio penal.

63. minut - Penal za Partizan, Javor sa igračem manje.

Odlična lopta Živkovića ka Grbiću, koga je u šesnaestercu oborio Gajić. Gajić je zaradio drugi žuti karton, pa Javor nastavlja sa igračem manje.

46. minut - Izmena u Partizanu, umesto Jevtovića u igri je Petrović.

35. minut - GOOOL! Andrija Živković postiže šesti gol u sezoni za potpuni preokret Parizana. Živković je šutirao iskosa sa desne strane sa 20-tak metara, lopta je zakačila nekog od defanzivaca Javora i prevarila golmana Đogatovića.

29. minut - GOOL! Miloš Ostojić se iskupio za grešku kod gola Javora. Posle kornera lopta je pala tačno ispred Ostojića kome nije bilo teško da sa tri mesta matira golmana Đogatovića.

16. minut - Neverovatan promašaj Božinova! Bugarski internacionalac je promašio prazan gol.

15. minut - Brašanac zbog povrede izašao van terena, u igri je Nikola Ninković.

10. minut - GOOL!!! Javor vodi u Humskoj! Katastrofalna greška Miloša Ostojića koji je prosto dodao loptu Dražiću, ovaj izbio sam ispred golmana Živkovića i matirao ga!

Autor: Kurir sport
Pogledaj vesti o: Partizan

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.