Trojka Armejaca, Partizan bez šansi

Izvor: N1 televizija, 01.Jul.2017, 21:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trojka Armejaca, Partizan bez šansi

Šampion Srbije Partizan poražen je u četvrtoj pripremnoj utakmici protiv moskovskog CSKA 3:0, pred mečeve drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv podgoričke Budućnosti.

Crno-beli su posle odlične igre protiv Kopenhagena i pobede 3:2 potpuno podbacili protiv jedne od najboljih istočnoevropskih ekipa. CSKA je poveo već u 17. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << golom Konstantina Kučajeva. Već u 31. minutu bilo je 2:0, a strelac je bio Vitinjo. U drugom poluvremenu su ušli Leandro i Uroš Đurđević i pošteno se ispromašivali, a kazna je usledila u 85. minutu kada je gol za Armejce postigao Fjodor Čalov.

Za Partizan su igrali od starta Kljajić, Radin, Marković, Miletić, Bošnjak, Marjanović, Jevtović, A. Stevanović, Pantić, Tavamba, Đilas.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.