Poluvreme - Partizan jači i od nevremena, upisao se novajlija!

Izvor: Sportske.net, 03.Jul.2019, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli igraju prvu utakmicu u Sloveniji.

Rival crno-belima danas je slovenačka ekipa Beltinci, a posle prvog poluvremena Partizan vodi sa 2:0.

Tim Sava Miloševića poveo je u 20. minutu golom Đorđa Ivanovića, a prednost je duplirao novi štoper crno-belih Dominik Dinga, sedam minuta kasnije.

Utakmica se igra po velikom nevremenu, videćemo da li će biti uslova da se odigra do kraja. Podsetimo, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << jučerašnji meč između Sočija i Radničkog u Sloveniji prekinut je zbog nevremena u 70. minutu pri vođstvu ruskog tima od 2:0.

Partizan: Popović, Pesukić, Dinga, Vujačić, Šehović, Smiljanić, Milosavljević, Lutovac, Pavlović, F. Stevanović, Ivanović

Rezerve: N. Stevanović, Miletić, Marković, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Tošić, Suma, Lakčević, Ožegović, Stanojlović, Jovanović.