Izvor: B92, 13.Dec.2019, 01:05

Partizan se u velikom stilu oprostio od Evrope

Fudbaleri Partizana ubedljivo su pobedili Astanu 4:1 na oproštaju od Evrope ove sezone.
Crno-beli su za 25 minuta "nokautirali" Kazahstance pogocima Sejdube Sume, Umara Sadika i Takume Asana.
Suma je sredinom drugog poluvremena postigao i drugi gol, nakon čega je Dorijan Rotariju ublažio poraz gostiju uz pomoć odbitka.
Sredinom drugog poluvremena pobedu Partizana je pokvarila povreda Vladimira Stojkovića koji je zbog problema sa preponom morao da napusti teren.
Stojković je u prvom poluvremenu sjajnim odbranama u tri situacije sprečio goste da se vrate u život.