Partizan - Nefči (SASTAVI)

Izvor: Mondo, 20.Sep.2012, 20:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aleksandar Lazevski starter, Aleksandar Mitrović u navali. Partizanu nedostaje jedan gol do 300. u evropskim takmičenjima.

Vladimir Vermezović ništa bitnije nije promenio u odnosu na ekipu koja je igrala na početku sezone. Ipak, novina je da je mesto u startnoj postavi dobio Aleksandar Lazevski na levom boku.

Trener crno-belih opredelio se da navalni tandem čine Lazar Marković i Aleksandar Mitrović.

SASTAVI:

PARTIZAN: Stojković, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Miljković, Ivanov, Ostojić, Lazevski, Medo, Tomić, Saša Marković, Saša Ilić (kapiten), Lazar Marković, Mitrović.

(klupa: Nikola Petrović, Volkov, Stanković, Ninković, Jojić, tefan Šćepović.

NEFČI: Stamenković, Gulijev, Miterski, Bertuči, Šukurov, Sadigov (kapiten), Flavinjo, Vobej, Ramos, Imamverdijev, Kanales.

STATISTIKA i ZANIMLJIVOSTI:

- Partizan je blizu 300. gola u evropskim takmičenjima. Do sada su crno-beli u 191 meču u takmičenjima pod okriljem UEFA postigli 299 golova.

- Golman Partizana Radiša Ilić danas proslavlja 35. rođendan.

- NA listi UEFA Partizan trenutno zauzima 111. poziciju, a Nefči 340.

- Fudbaleri Partizana i Nefčija Aleksandar Lazevski i Igor Mitreski bili su saigrači u makedonskoj reprezentaciji.

(MONDO - foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Vladimir Stojković