Izvor: HotSport.rs, 17.Mar.2024, 15:21

(POLUVREME) PARTIZAN GUBI U LUČANIMA: Mladost šokirala crno-bele u poslednjem minutu prvog dela! (VIDEO)

Crno-beli će morati bolje ukoliko žele da dođu do sva tri boda Fudbaleri Partizana gostuju u Lučanima ekipi Mladosti u okviru 26. kola Superlige Srbije. Nakon prvih 45 minuta crno-beli gube sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Petar Bojić u poslednjem minutu prvog dela. Partizan je imao nekoliko šansi u prvom poluvremenu, u kojima ... Read more
The post (POLUVREME) PARTIZAN GUBI U LUČANIMA: Mladost šokirala crno-bele u poslednjem minutu prvog dela! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....