Izvor: TvojPortal.com, 29.Nov.2011, 09:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nadao sam se dužem ostanku u Partizanu
Izvor: Pressonline
Nikola Peković se posle Makabija vraća u NBA
Svi smo znali da će jednog dana doći do ovog trenutka. Sigurno da niko, ni igrači, ni navijači, pa ni ja nismo želeli da dođe ovako rano Emocije Nije mi ni prošli put bilo lako da se oprostim. Bio sam tri godine u Partizanu. Jako mi je drago što sam proveo neko vreme sa ovim sjajnim momcima
Hej, drugovi, je l' vam žao, >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << rastanak se primakao. Nikola Peković broji poslednje dane u svom drugom mandatu u Partizanu, a da se on lično pita, rastanka ne bi ni bilo.
Crnogorski reprezentativac je proveo nešto više od dva meseca u drugom mandatu među crno-belima i dao značajan doprinos dobrim rezultatima koje je klub ostvario u Evroligi i regionalnoj ligi.
Da li ćeš poslušati navijače koji su ti skandirali: „Nikola, ostani" na kraju utakmice protiv Hemofarma?
- Ja bih ostao, ali, nažalost, ne mogu. Takav je život, takva je sudbina nas sportista. Svi smo znali da će jednog dana doći do ovog trenutka. Sigurno da niko, ni igrači, ni navijači, nije želeo da dođe ovako rano. Ja sam se nadao da će potrajati bar još pola meseca. Dve strane su se dogovorile u subotu, tako da ostajem do ponedeljka, kada moram da se vratim. Tu sam protiv Makabija i to je to.
Kako ocenjuješ prethodna dva meseca u Partizanu?
- Sigurno da sam uspeo da pomognem saigračima i pomognem klubu. S druge strane, klub je meni pomogao da ostanem u formi. Kao što je Vlade Jovanović govorio na početku sezone, to će biti obostrana pomoć. Meni je drago da je tako jer u klubu igraju sjajni momci i igrači. Drago mi je jer sam igrao i sa nekim igračima sa kojima sam igrao i ranije. Sjajno je bilo. Stvarno mi je žao što moram da idem, ali šta da radim...
opširnije možete pročitati na ovom linku
kosarkanbapovratakNikola Peković
Pogledaj vesti o: NBA









