Kup Italije - Petarda Spala protiv Lećea, asistencija bivšeg igrača Partizana (video)

Izvor: Sportske.net, 04.Dec.2019, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup Italije - "Petarda" Spala protiv Lećea, asistencija bivšeg igrača Partizana (video)

Ubedljiv trijumf ekipe iz Ferare.

Fudbaleri Spala slavili su kod kuće protiv Lećea u 1/16 finala Kupa Italije sa ubedljivih 5:1 (4:0).

Već na poluvremenu su imali velikih 4:0, sve je manje-više bilo jasno u Ferari.

Poveli su preko Igora u 18. minutu, da bi na 2:0 povisio Paloski šest minuta kasnije.

U 31. minutu je Murđa povisio na 3:0, da bi četvrti gol postigao Čjonek, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << na asistenciju bivšeg igrača Partizana Marka Jankovića iz kornera.

U drugom delu Leće dolazi do gola nakon 10 minuta igre preko Imbule, da bi konačan rezultat postavio Flokari u 83. minutu utakmice.

Za Spal je od prvog do poslednje minuta igrao i bivši igrač Zvezde Nenad Tomović.

Nešto ranije Peruđa je iznenadila Sasuolo, više OVDE.
Pogledaj vesti o: Partizan