Košarkaši Partizana poraženi od ekipe Fenerbahčea

Izvor: Politika, 08.Nov.2013, 22:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BEOGRAD – Košarkaši Partizana izgubili su večeras u Beogradu od ekipe turskog Fenerbahčea sa 88:78 (13:17, 17:21, 30:19, 28:21), u utakmici 4. kola A grupe Evrolige.

To je treći poraz crno-belih u dosadašnjem delu takmičenja, dok je Fenerbahče učvrstio vođstvo na tabeli četvrtom pobedom zaredom.

Trener srpskog šampiona Duško Vujošević >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << isključen je u trećoj četvrtini zbog dve tehničke greške.

Partizan u 5. kolu A grupe sledeće nedelje igra na gostujućem terenu protiv moskovskog CSKA.

Tanjug

objavljeno: 08.11.2013.
Pogledaj vesti o: Moskva

Nastavak na Politika...

Partizan poražen od Fenerbahčea u Pioniru

Izvor: Beta, 08.Nov.2013

BEOGRAD, 8. novembra 2013. (Beta) - Košarkaši Partizana izgubili su u petak u Beogradu od Fenerbahčea sa 88:78 (13:17, 17:21, 30:19, 28:21), u utakmici četvrtog kola Grupe A Evrolige...Partizan je tako zabeležio treći pora.

Nastavak na Beta...

Partizan poražen od Fenerbahčea

Izvor: NoviMagazin.rs, 08.Nov.2013

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Vujošević: Sramotno suđenje, neka se Evroliga zapita kuda ovo vodi

Izvor: Sportski Žurnal, 08.Nov.2013

Trener Partizana Duško Vujošević bio je rezigniram suđenjem na meču sa Fenerbačeom. Konferenciju za novinare je počeo analizom meča, ali je brzo prešao na arbitre:. (FOTO: N. Negovanović). – Čestitam treneru Fenerbahčea na pobedi. Drugo poluvreme su odigrali jako dobro, otvorili i realizovali...

Nastavak na Sportski Žurnal...

EVROLIGA: Partizan poražen od Fenerbahčea u Pioniru

Izvor: NaDlanu.com, 09.Nov.2013, 09:11

Košarkaši Partizana izgubili su u Beogradu od Fenerbahčea sa 88:78 (13:17, 17:21, 30:19, 28:21), u utakmici 4. kola Grupe A Evrolige... Partizan je tako zabeležio treći poraz, uz jednu pobedu, dok je Fenerbahče u Hali Pionir došao do četvrtog trijumfa. Crno-beli će u 5. kolu gostovati ekipi...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.