Crno-belo poluvreme - Partizan stao u drugoj četvrtini (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 22.Jan.2019, 21:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sjajna prva četvrtina Partizana u Kneževini, a zatim veliki pad u drugom kvartalu.

Naučili su crno-beli na greškama iz prvog duela sa Monakom i odigrali jako dobro prvo poluvreme utakmice 4. kola Top 16 faze Evrokupa u Kneževini, premda su u prvoj četvrtini prikazali mnogo više.

Nakon dvadeset minuta igre Monako vodi rezultatom 41:38 u utakmici četvrtog kola Grupe E Top 16 faze Evrokupa.

Odlično je ekipa Andree Trinkijerija otvorila večerašnji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << meč 4. kola Top 16 faze Evrokupa u Monaku. Crno-beli su serijom 7:0 naterali trenera domaće ekipe da reaguje tajm-autom, ali je odmah zatim Partizan produžio seriju i poveo sa 9:0.

Vrlo brzo su beogradski crno-beli stigli i do dvocifrene prednosti, ali je u završnici prvog kvartala Monako počeo da se budi i da lagano hvata rezultatski priključak.

Na startu druge četvrtine gosti nisu uspevali da nađu rešenje za raspoloženog Pola Lakomba koji je prvo poluvreme završio sa 14 poena i 4 skoka i samo jednim promašajem u šutu iz igre (3/4 za dva, 2/2 za tri).

Do sredine drugog kvartala Monako se potpuno vratio u meč i stigao do izjednačenja (28:28), a dva i po minuta pre kraja domaći su došli do prvog vođstva (34:33).

Slaba realizacija slobodnih bacanja u samoj završnici poluvremena napravila je problem izabranicima Andree Trinkijerija, pa je domaćin na odmor otišao sa 3 poena prednosti.

Najefikasniji u redovima Partizana bili su Vanja Marinković (9 pts, 3 sk) i Đorđe Gagić (8 pts, 5 sk).

Da li postoji iko priseban ko je verovao da će Partizan nastaviti onako dobro kako je i započeo? Ne biva ništa lako sa ovim klubom...

— Kontraefekat I.K. (@jakoiskusno) 22. јануар 2019.

Nasi protiv Noletovih#partizan

— E,moj Sasa (@onako_sa_strane) 22. јануар 2019.

Dobar Partizan za sad. Odličan protok lopte, hrabrost u šutu, dobri blokovi, širok raspored igrača u napadu.

— The Screen (@thescreen91) 22. јануар 2019.

Posle dužeg vremena Partizan ima smišljene akcije i specijale iz auta.

— Dragan Mance (@VasilijeVv) 22. јануар 2019.

VANJICA HAUBICA AJDE ODRŽI!

— partizan k1d (@regulardudepfk) 22. јануар 2019.

:igramo i odbranu i napad:

Partizan: Hold my beer.

— Nebojša (@joktices) 22. јануар 2019.

partizan ima najgori sut za 3 u celoj evropi

— Miketa (@Shakreni) 22. јануар 2019.

Otkad znam za Partizan imamo problem sa slobodnim bacanjima

— Rubinov Maneken (@RubinovV) 22. јануар 2019.

Harden da dođe u KK Partizan procenat šuta bi mu drastično opao #kkp

— Josip Broz Tvito (@BrozTvito) 22. јануар 2019.

Barem smo prebacili 30 poena za poluvrijeme #KKP #KKPartizan  ako se nocas ne dobije pa makar i 1 razlike to bi bilo to sto se tice Evrokupa.

— PartizanNiksic (@Partizan_Niksic) 22. јануар 2019.