Izvor: Sportske.net, 03.Jun.2020, 19:53

Asanova vožnja kroz Surdulicu, ne pomaže ni Zvezdin golman! (video)

Partizan stigao do polufinala.
Partizan je uspeo da prođe do polufinala Kupa Srbije na gostovanju u Surdulici. Ekipa Sava Miloševića je bila bolja od Radnika rezultatom 1:2, a sve golove smo videli u prvom poluvremenu. Tačnije, u nadoknadi.
Prvo poluvreme je obeležila situacija iz drugog minuta, sudija Jovanović je prekinuo meč zbog spornog transparenta navijača Partizana, istog onog sa utakmice protiv Mladosti iz Lučana. Za razliku od tog meča, danas je bilo navijača crno-belih na tribinama i nisu želeli da uklone transparent sve dok svi navijači ne uđu na tribinu.
Igrači su čak otišli i u svlačionicu, da bi se nakon nekoliko minuta vratili, ali je sat do kraja poluvremena...