Ako ovako nastavi Semjuels se neće dugo zadržati u Partizanu

Izvor: Vesti-online.com, 15.Nov.2017, 15:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ako ovako nastavi Semjuels se neće dugo zadržati u Partizanu

Prvo je kritikovao trenera Miroslava Nikolića, a nakon što je obrisao tu poruku i zaključao profil na Instagramu košarkaš Partizana Samardo Semjuels je nastavio da objavljuje poruke, koje se nisu dopale navijačima.

U drugoj turi poruka požalio se na to što još uvek nije dobio platu i zapitao se u kome je problem.

- Dobro jutro svima. Blagosloven sam jer sam dočekao još jedno. Čuvajte svoju sreću. Ratnik sam za svoju porodicu, ratnik sam za one koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << me podržavaju. Ovo je moj drugi tim ove sezone, možda sam ja problem? Još nisam dobio nijednu platu, a mene nazivaju problemom. Zamislite da igrate s osmehom i srećom, a ne dobijate platu. A na sve to još vas i ne poštuju... Mnogo volim košarku, ali definitivno moram da otkrijem još nešto - napisao je Semjuels.

Pojasnio je i da je za njega košarka biznis, a ne zabava.

- Loš sam čovek zato što imam mu*a i ne dozvoljavam da iko priča protiv mene. Imate jedan život i ako ne stanete za sebe ljudi će vas pregaziti. Koga treba da pitam za svoju prvu platu? Jer, ovo više nije zabava, nego biznis - zaključio je Semjuels.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Vesti-online.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.