ZOI: Holanđanki Vust zlato, Rusima prva medalja

Izvor: Sportski Žurnal, 09.Feb.2014, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Holandska takmičarka u brzom klizanju Iren Vust osvojila je zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju, dok su domaćini Rusi osvojili prvo odličje – bronzano.
(FOTO: AP)
Vust je stazu dugu 3.000 metara prešla za 4:00,34 minuta, ispred Čehinje Martine Sablikove (4:01,95).
Ruskinja Olga Graf osvojila je bronzu u vremenu 4:03,47 minuta.

Izvor: Nezavisne Novine, 09.Feb.2014

SOČI - Holandska takmičarka u brzom klizanju Iren Vust osvojila je zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju, dok su domaćini Rusi osvojili prvo odličje - bronzano.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Ruskinja osvojila srebrnu medalju u biatlonu

Izvor: Vostok.rs, 09.Feb.2014

09.02.2014. -..Ruskinja Olga Viluhina zauzela je drugo mesto u sprinterskoj trci u biatlonu na 7,5 kilometara na Olimpijadi u Sočiju...Predstavnica ruske reprezentacije nije imala ni jedan promšaj na strelištu, a savladala je stazu za 21 minut i 26 sekundi...Prvo mesto osvojila je Anastasija Kuzmina...

Nastavak na Vostok.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.