(UŽIVO) Đoković i Vavrinka igraju dramatičan peti set  - igra se na razliku

Izvor: Press, 21.Jan.2014, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(UŽIVO) Đoković i Vavrinka igraju dramatičan peti set - igra se na razliku

Đoković je ndobio prvi set, ali je usledio veliki preokret švajcarskog tenisera, koji je osvojio dva naredna seta i preokrenuo rezultat u svoju korist. vavrinka vodi sa 2:1.
Oba igrača su sigurna na svom servisu. Vavrinka uzvraća i vodi 8:7. set traje 75 minuta.
Đoković bez problema uspeva da izjednači na 7:7.
Sigurni Vavrinka ne da svoj servis vodi sa 7:6. Đoković ponovo mora da traži opstanak u meču.
Uspeo je đoković da izjednači na 6:6. Nastavlja se drama u ovom meču.
Vavrinka resava gem u svoju korist vodi sa 6:5.
Švajcarac vodi 40:15 trenutno je pauza zbog cisćenja linija na terenu.
Uzvratio je srpski broj jedan još boljim servisom izjednačenje 5:5. Servira Vavrinka.
Odlični Vavrinka dobija gem za 5:4. Novak servira za opstanak u meču.
Odličnim servisom Novak izjednačio na 4:4
Đoković propustio priliku da napravi brejk. Vavrinka uspeo da spase svoj servis i vodi sa 4:3
Drama se nastavlja naš teniser uspeo da izjednači na 3:3.
U petom setu izjednačena igra. Đoković izgubio brejk prednost. Vavrinka vodi sa 3:2. Đoković na servisu.
Novak uspeo da osvoji tri gema ya redom dobije set sa 6:3 i izjednači na 2:2.
Švajcarac ipak dolazi do izjednačenja 3:3
Vavrinka servira, Đoković trenutno vodi sa 3:2.
U toku je četvrti set trenutni rezultat je 2:2, a na servisu je Đoković.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.