Izvor: Blic, 23.Maj.2015, 20:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NOLE ROKER: Đoković na koncertu "AC/DC"
Prvi reket sveta Novak Đoković trenutno boravi u Parizu, a pauzu pred Rolan Garos iskoristio je da se provede.
Novak se pohvalio na društvenim mrežama da je otišao na koncert grupe AC/DC.
Iako je ranije izjavljivao da najviše voli da sluša grupu "Tap 011", oduševio je mnoge ljubitelje rokenrol zvuka.
Mnogi smatraju da je izabrao pravi bend i da koncert obećava pravo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << uživanje.
Inače, Novak uživa u različitim zvukovima, pa se tako našao na sceni i sa Bob Sinklerom. ne zna se da li je više bio oduševljen di džej, ili teniser, koji je poznat kao dobar zabavljač.
.@bobsinclar @DjokerNole #LoveIt #RG15 #KidsDay /pixstudiofmm/ pic.twitter.com/1LhDbFohcv
Nole, provedi se, pa preksutra da nas obraduješ još jednom pobedom!
Pogledaj vesti o: Pariz
(FOTO) OPUŠTANJE PRED ROLAN GAROS: Pogodite gde je krenuo Novak Đoković
Izvor: Kurir, 23.Maj.2015
U Parizu gostuje AC/DC što je za prvog reketa sveta šansa da odmori glavu od tenisa..Srpski teniser Novak Đoković žarko želi trofej na Rolan Garosu, ali pronalazi vremena i da se opusti i uživa pred start drugog gren slema sezone...On nije mogao da propusti priliku - večeras je u Parizu koncert...





