NOLE ROKER: Đoković na koncertu AC/DC

Izvor: Blic, 23.Maj.2015, 20:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOLE ROKER: Đoković na koncertu "AC/DC"

Prvi reket sveta Novak Đoković trenutno boravi u Parizu, a pauzu pred Rolan Garos iskoristio je da se provede.

Novak se pohvalio na društvenim mrežama da je otišao na koncert grupe AC/DC.

Iako je ranije izjavljivao da najviše voli da sluša grupu "Tap 011", oduševio je mnoge ljubitelje rokenrol zvuka.

Mnogi smatraju da je izabrao pravi bend i da koncert obećava pravo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << uživanje.

Inače, Novak uživa u različitim zvukovima, pa se tako našao na sceni i sa Bob Sinklerom. ne zna se da li je više bio oduševljen di džej, ili teniser, koji je poznat kao dobar zabavljač.

.@bobsinclar @DjokerNole #LoveIt #RG15 #KidsDay /pixstudiofmm/ pic.twitter.com/1LhDbFohcv

Nole, provedi se, pa preksutra da nas obraduješ još jednom pobedom!
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

(FOTO) OPUŠTANJE PRED ROLAN GAROS: Pogodite gde je krenuo Novak Đoković

Izvor: Kurir, 23.Maj.2015

U Parizu gostuje AC/DC što je za prvog reketa sveta šansa da odmori glavu od tenisa..Srpski teniser Novak Đoković žarko želi trofej na Rolan Garosu, ali pronalazi vremena i da se opusti i uživa pred start drugog gren slema sezone...On nije mogao da propusti priliku - večeras je u Parizu koncert...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.