Milica Tepavac:Ugledaću se na Noleta!

Izvor: S media, 09.Jul.2011, 06:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milica Tepavac:Ugledaću se na Noleta!

Nova Mis Srbije, Milica Tepavac otkriva da će u Londonu predstaviti Srbiju kao što je to naš Novak Đoković uradio na Vimbldonu. Tvrdi da nije imala plastične operacije niti će, jer voli sebe sa svim vrlinama i manama.

Mis Srbije Milica Tepavac (23), koja će našu zemlju predstavljati na ovogodišnjem izboru za mis sveta 6. novembra u Londonu, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << za Press priznaje da, iako trenutno nosi zvaničnu titulu, svesna je da od nje postoje mnogo lepše devojke. Atraktivna Novosađanka kaže da neće obrukati Srbiju na takmičenju u Engleskoj.

Milica Tepavac je Mis Srbije!

Lepotica je rekla da joj je uzor Novak Đoković i da će se ugledati na njega.

Za sebe kaže da je lepa, ali smatra kako u Srbiji ima mnogo devojaka koje su lepše od nje.

Milica je apsolvent na književnosti i nastojaće da fakultet završi što pre.

Kada su u pitanju plastične operacije, "odlazak pod nož" joj ne pada na pamet.

- Nemam ništa protiv devojaka kojima će silikoni dići samopouzdanje, ali ja nisam jedna od njih. Blagostanje za mene nije fizičko savršenstvo.
Pogledaj vesti o: Miss sveta

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.