Đoković: Čekam Mareja u finalu

Izvor: Blic, 05.Okt.2010, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković: Čekam Mareja u finalu

Šampion turnira u Pekingu iz prošle godine Novak Đoković, izjavio je posle pobede nad domaćim teniserom Gongom (2:0) da je spreman da odbrani titulu do koje je došao pobedom u finalu nad Marinom Čilićem iz Hrvatske.

Đoković veruje da bi, u slučaju dolaska do finala, u njemu za protivnika imao Britanca Endija Mareja.

"Lepo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je biti ponovo u Pekingu na terenima, na kojima sam u prošlosti imao puno uspeha", rekao je osvajač bronzane medalje sa Olimpijade u Pekingu.

Đoković je dodao da je spreman za dalja iskušenja, kao i da ima favorita za finale.

"Zašto se ne bi sreo sa Endijem Marejem? Ionako nismo dugo igrali meč", istakao je Novak.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković finale

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.