Izvor: Politika, 18.Apr.2014, 18:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zimonjić i Nestor u polufinalu Monte Karla
MONTE KARLO – Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor plasirali su se u polufinale Mastersa u Monte Karlu u konkurenciji dublova, pošto su u četvrtfinalu pobedili Romaina Arneoda i Bendžamina Balrea iz Monaka sa 6:4, 6:3.
Zimonjić i Nestor su na turniru postavljeni za pete nosioce, a u nastavku takmičenja igraće protiv pobednika >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << meča Bob/Majk Brajan (SAD) - Žulijen Beneto/Eduard Rožer-Vaselan (Francuska).
Srpski teniser u Monte Karlu brani titulu koju je osvojio prošle godine u paru sa Benetoom.
Tanjug
objavljeno: 18.04.2014.
Zimonjić i Nestor u polufinalu turnira u Monte Karlu
Izvor: Nezavisne Novine, 18.Apr.2014
MONTE KARLO - Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor plasirali su se u polufinale mastersa u Monte Karlu u konkurenciji dublova, pošto su danas u četvrtfinalu pobijedili Romaina Arneoda i Bendžamina Balrea iz Monaka sa 6:4, 6:3.











