Izvor: Blic, 02.Apr.2013, 13:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zimonjić: U nastavku sezone igraću sa Benetoom i Almagrom
Srpski teniser Nenad Zimonjić otkrio je na okupljanju Dejvis kup reprezentacije Srbije u Bojsiju, SAD, da će u narednom periodu igrati sa Francuzom Žilijenom Benetoom i Špancem Nikolasom Almagrom.
"Sa Benetoom ću igrati u Monte Karlu, Madridu i Rimu, a sa Almagrom u
Barseloni. Ako se pokaže dobro saradnja sa Benetoom, postoji velika mogućnost da nastavimo do kraja sezone", rekao je Zimonjić.
Pogledaj vesti o: Nenad Zimonjić
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










