NBA: Lebron se naljutio, mladi Simons kao Oskar Robertson (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 04.Nov.2017, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NBA: Lebron se naljutio, mladi Simons kao Oskar Robertson (VIDEO)

Prethodne noći odigrano je 12 mečeva, a veče su obeležili Lebron Džejms sa 57 postignutih poena u pobedi Klivlenda protiv Vašingtons i mladi Ben Simons koji je u svom devetom meču u dresu Filadelfije upisao drugi “tripl-dabl”.

Klivlend je u revolveraškom obračuna savladao Vašington u prestonici SAD sa 130:122 (42:36, 32:30, 30:27, 26:29). Čak pet poraza u prvih osam mečeva žestoko su naljutili Lebrona Džejmsa koji je preuzeo stvar u svoje ruke i Vizardsima je isporučio >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << 57 poena (šut iz igre 23/34), a pored toga je ima 11 skokova i sedam asistencija. Pored njega vrlo dobri su bili Derik Rouz sa 20 i Dežj Krauder sa 17 poena. U domaćem timu najbolji je bio Bredli Bil sa 36 poena, a podrška mu je bio Keli Obre sa 21 poenom.

U pobedi Filadelfije protiv Indijane od 121:110 (30:28, 26:35, 36:26, 29:21) prošlogodišnji prvi pik sa drafta Ben SImons upisao je drugi “tripl-dabl” u svojoj devetoj utakmici (pre njega to je uradio samo Oskar Robertson) sa 14 poena i po 11 skokova i asistencija.Najefikasniji je bio Redik sa 31 poenom (trojke 8/12), a pratili su ga Kovington 22 i Embid sa 18 poena. Kod gostiju Oladipo je ubacio 31, a Bogdanović 21 poen.
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.