Izvor: B92, 24.Jul.2020, 21:26
Lu Vilijams napustio Orlando
Košarkaš Los Anđeles Klipersa napustio je Orlando zbog ličnih razloga.
Kako prenose američki mediji, Dok Rivers je neformalno potvrdio da je Lu Vilijams napustio NBA kampus u Orlandu, zbog ličnih razloga.
On je tako postao treći košarkaš Los Anđeles Klipersa koji je zbog ličnih razloga napustio "mehur" u "Dizni svetu" u Orlandu.
Montrez Herel i Patrik Beverli su to učinili pre njega, a očekuje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se da uskoro pristignu Ivica Zubac i Lendri Šemet, koji do sada nisu bili na spisku igrača Los Anđeles Klipersa u Orlandu.
Ne deluje kao da sve "štima" u NBA liginom karantinu, ali sezona nam počinje za nekih nedelju dana.
Otišao na dedinu sahranu, pa završio u striptiz klubu FOTO
Izvor: B92, 25.Jul.2020, 10:37
Košarkaš Los Anđeles Klipers Lu Vilijams uhvaćen je kako se provodi u jednom striptiz klubu...Vilijams je jedan od igrača koji se nalaze u NBA "balonu" u "Dizni svetu" pred nastavak i završnicu sezone...Košarkašima je strogo zabranjeno da napuštaju "balon", sem ako dobiju posebnu dozvolu za...



