Lu Vilijams napustio Orlando

Izvor: B92, 24.Jul.2020, 21:26

Lu Vilijams napustio Orlando

Košarkaš Los Anđeles Klipersa napustio je Orlando zbog ličnih razloga.

Kako prenose američki mediji, Dok Rivers je neformalno potvrdio da je Lu Vilijams napustio NBA kampus u Orlandu, zbog ličnih razloga.

On je tako postao treći košarkaš Los Anđeles Klipersa koji je zbog ličnih razloga napustio "mehur" u "Dizni svetu" u Orlandu.

Montrez Herel i Patrik Beverli su to učinili pre njega, a očekuje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se da uskoro pristignu Ivica Zubac i Lendri Šemet, koji do sada nisu bili na spisku igrača Los Anđeles Klipersa u Orlandu.

Ne deluje kao da sve "štima" u NBA liginom karantinu, ali sezona nam počinje za nekih nedelju dana.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Otišao na dedinu sahranu, pa završio u striptiz klubu FOTO

Izvor: B92, 25.Jul.2020, 10:37

Košarkaš Los Anđeles Klipers Lu Vilijams uhvaćen je kako se provodi u jednom striptiz klubu...Vilijams je jedan od igrača koji se nalaze u NBA "balonu" u "Dizni svetu" pred nastavak i završnicu sezone...Košarkašima je strogo zabranjeno da napuštaju "balon", sem ako dobiju posebnu dozvolu za...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.