BAJERN SVE JAČI: Trinkijeri doveo NBA pojačanje (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Avg.2022, 14:11

BAJERN SVE JAČI: Trinkijeri doveo NBA pojačanje (FOTO)

Debituje u Evroligi.

Nemački košarkaš Isak Bonga potpisao je dvogodišnji ugovor sa Bajernom, saopštio je klub iz Minhena.

Bonga (22) igra na poziciji plejmejkera. On je ponikao u Skajlajnersima iz Frankfurta, a potom je u NBA ligi igrao za LA Lejkese, Vašington i Toronto, kao i za Saut Bej Lejkerse i Reptorse 905 u Dži ligi.

Source: @talkbasket Isaac Bonga signs with >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Bayern Basket https://t.co/Imv3P7IcuG

— BetNBA.eu (@BetNBAeu) August 19, 2022

Bonga je prošle sezone odigrao samo 15 utakmica za Toronto, a potom je nastupao za Reptorse 905 gde je prosečno beležio 14,5 poena i imao je 9,5 skokova i 3,4 asistencije na 32 utakmice.

Nemački reprezentativac će naredne sezone debitovati za Bajern u Evroligi.

Bonga je šesto pojačanje Bajerna u prelaznom roku posle Jana-Niklasa Vimberga, Danka Brankovića, Elijasa Harisa, Fredija Gilespija i Kasijusa Vinstona.

BONUS VIDEO: Pogledajte scenu sa svadbe Ane Dabović
Pogledaj vesti o: NBA,   Vašington,   Evropska Unija

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.