VAR, penal – Junajted pao u 99. minutu VIDEO

Izvor: B92, 04.Maj.2023, 23:05

Fudbaleri Brajtona pobedili su Mančester junajted sa 1:0 (0:0) u zaostalom meču 28. kola Premijer lige.
Pogledaj vesti o: Manchester United

POTPUNI HAOS U PREMIJER LIGI: Brajton i Mančester junajted režirali dramu, penal u 99. minutu rešio pitanje pobednika!

Izvor: HotSport.rs, 04.Maj.2023

Potpuno luda završnica! Fudbaleri Brajtona večeras u okviru zaostalog 28. kola engleske Premijer lige dočekali ekipu Mančester junajteda. Meč je bio vrlo intenzivan tokom većeg dela svog toga, ali su mreže mirovale. Taman kada je delovalo da će se utakmica okončati bez pobednika, vidjen je penal...

Nastavak na HotSport.rs...

Brajton pobedio Mančester junajted golom iz penala u devetom minutu nadoknade vremena

Izvor: Beta, 04.Maj.2023

Fudbaleri Brajtona pobedili su večeras na svom terenu Mančester junajted sa 1:0, u utakmici 28. kola Premijer lige.Jedini gol postigao je Aleksis Makalister u devetom minutu nadoknade vremena iz jedanasterca.Penal je dosuđen nakon što je Luk Šo igrao rukom u šesnaestercu. Prvo je VAR proveravao...